Omschrijving
Het project Bogotastraat bestaat uit ruime appartementen, gelegen aan de Bogotastraat en Laan van Wateringse Veld, Den Haag. Er zijn verschillende soorten appartementen te vinden in het complex, van 2-kamer appartementen tot aan appartementen met 3 woonlagen en 5 kamers.
Het appartementencomplex is gelegen in de wijk Wateringse Veld, een jonge wijk in het zuidwesten van Den Haag. Wateringse Veld bestaat uit ongeveer 7.500 woningen verspreid over 8 buurten.
Wonen in het Wateringse Veld combineert de voordelen van een woonwijk met een goede bereikbaarheid, zowel per auto als met het openbaar vervoer, en een concentratie aan voorzieningen op loopafstand. Naast het stadscentrum van Den Haag zijn de stranden van Kijkduin en Scheveningen gemakkelijk en snel te bereiken.