Inhoud
-
3063TB Rotterdam
-
79 m²
-
2
-
-
Binnenkort beschikbaar: 3-kamerappartement Buitenbassinweg 126 te Rotterdam!
De hoge woontoren bestaat uit 22 verdiepingen en is direct gelegen aan de Nieuwe Maas. Vrijwel alle woningen beschikken over een schitterend panorama over de Maas of de skyline van het dynamische Rotterdam.
**Let op! De foto’s zijn van een andere woning, maar hierdoor krijgt u een indruk van de indeling en afwerking van de woning. Aan de foto's en de plattegrond kunnen geen rechten aan worden ontleend. **
Kenmerken
- 3-kamerappartement op de 9e etage
- Huurprijs: € 1.160,00
- Servicekosten: € 40,00
- Energielabel: B
- Buitenruimte: balkon op het oosten
- Berging aanwezig
- Fietsenstalling aanwezig
- Woonoppervlakte: 79,9 m2
- Bouwjaar: 1992
- U dient een parkeervergunning aan te vragen.
De woning
U komt binnen in de hal, welke toegang biedt tot elk vertrek. Direct links bij binnenkomst, zit de berging. Deze berging is voorzien van wasmachine- en droger aansluiting. Hiernaast bevindt zich het separate toilet en daarnaast de badkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche en wastafel. Achter de badkamer bevindt zich de grote slaapkamer, en rechts bij binnenkomst van de hal bevindt zich de kleine slaapkamer. Tegenover de ingang zit de gesloten keuken. De ruime woonkamer en de grote slaapkamer bieden toegang tot het balkon, welke is gelegen op het westen. Daarnaast beschikt iedere appartement over een externe berging.
Bijzonderheden
- Voldoende parkeergelegenheid. U dient een parkeervergunning aan te vragen.
- Vrijwel alle woningen beschikken over een schitterende panorama uitzicht.
Ligging
De Esch ligt ten westen van de A-16 (Breda-Rotterdam-Den Haag) en ten zuiden van de A-20 (Hoek van Holland-Gouda-Utrecht). De in- en uitvalswegen sluiten aan op de Ring Rotterdam, welke zorgt voor een snelle verbinding met de omliggende gemeenten. Het centrum van Rotterdam kan zowel met de auto als met het openbaar vervoer binnen een gering aantal minuten worden bereikt. U kunt uw dagelijkse boodschappen doen in het wijkcentrum De Esch aan de Watertorenweg.
Interesse
U hebt interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen?
Dat is mogelijk na uw inschrijving bij ‘REBO Huurwoning’ als woningzoekende.
- Inschrijven als woningzoekende kan via onze website.
- Ga naar de woningadvertentie en klik op de button ‘Inschrijven’ waarna u een persoonlijk account aanmaakt.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.
- De woning wordt toegewezen aan de meest passende kandidaat. Dat is in ieder geval een kandidaat die de volledige inschrijvingsprocedure heeft doorlopen.
- Bent u na inschrijving geselecteerd om de woning te bezichtigen? Dan ontvangt u automatisch bericht en kunt u de woning bezichtigen. Wij reserveren de woning voor u nadat de bezichtigingsafspraak gepland staat.
- Wilt u weten hoe u uw kansen kan vergroten? Of heeft u aanvullende vragen over de inschrijvingsprocedure? Lees dan de FAQ’s aandachtig door. Mogelijk staat uw vraag hier tussen.
En verder
- De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden, daarna wordt deze stilzwijgend verlengd voor onbepaalde tijd.
- Afhankelijk van uw situatie en inkomen, stellen wij een waarborgsom, welke standaard 2 maanden kale huur bedraagt.
- Bent u ondernemer? Dan stellen wij naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde.
3063TB Rotterdam